ONLINE ÖDEME ŞARTLARI

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme, iyzico tarafından Maskantalya yazılım sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.
"Ödeme" butonuna bastığınızda açıklanan bilgi ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Sistemimiz “Rabbit 128 bit SSL Sertifikası” ile güvenlik kapsamı içindedir. Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kaydedilmemektedir.
Ödeme işlemine onay verdikten sonra lütfen bekleyiniz, işleminizin bankadan onayı zaman alabilir.
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişlerinizi iptal edilemez ya da değiştirilemez. Bu nedenle lütfen ön seçimlerinizi dikkatli bir şekilde kontrol ettikten ve içeriğinden emin olduktan sonra işleminizi onaylayınız.
Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Maskantalya ‘dan talepte bulunulamaz.
Maskantalya etkinliklerini iptal etme ve tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.
Ancak etkinlik iptali ya da etkinlik tarihinin ertelemesi gibi bilgiler bilet satın alırken kaydetmiş olduğunuz telefon numaranız veya e-posta adresiniz üzerinden sizlere duyurulacaktır.
Bilet satışlarıyla ilgili belirlenen hizmet bedelleri; bilet satışı yapılan organizatör ile yapılan sözleşmelerde belirlenmiştir. Bilet satın alınan etkinlikler için bilet değeri içinden veya bilet bedeli üzerine eklenecek şekilde hizmet bedeli alınmaktadır. Bilet satın alırken eğer varsa bilet bedeli üzerinden alınan bu bedelleri ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız.
Bilet satın alma işlemi sırasında adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, irtibat tercihleriniz gibi çeşitli bilgileri toplayabiliriz. Onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacak, sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır.
Daha güvenli ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için görüş ve önerilerinizi [email protected] e-posta adresimize iletebilirsiniz.